Rezence Mini-u

WEB-MINIUDostalo se nám možnosti vyzkoušet koupelové přípravdy pro děti značky MINI-U.
Moc děkujeme za možnost vše vyzkoušet a otestovat.

Tak jdeme na to.

Jako první pěna do koupele s vůní borůvka.
Musím říct, že tuto pěnu bycho používala klidně sama.Dcera byla nadšena. Vodu zabarví do krásné modré barvy.
A co teprve úžasná vůně, kterou voněla celá koupelna. Hned jsem si představila čerstvé borůvky rozmačkané s cukrem. Stačí opravdu jen kapka a pěna je jemná. Neni zbytečně „nadýchana“ … Stručně a jasně. Pěna je prostě božská!!!

Barevné tablety.
Barevné tablety známe z drogerie DM… takže můžeme maličko srovnávat. V sáčku bylo dostatek tabletek tří barev. Modré, zelené a červené. Modrá a zelená krásně barví. Na plnou vanu stačí bohatě jedna tebleta. Voda má krásnou barvu. Nebarví tělo ani nedělá na vaně mapy.Bohužel červená trošku zklamala. Na stejné množství vody jako u předešlých barev, bylo třeba dát tablety tři. Takže jediné mínus tohoto produktu je červená tabletka. Jedna dá vodě jen jemnný nádech. Tak je třeba s tím trošku počítat. Za nás modrá a zelená je uplně super!!! Ještě by bylo faj dovymyslet výrobcem balení. museli jsme přendat do uzavíratelné krabičky. Ale to je maličkost.

Kreslící mýdla.
ty byly asi z celého balíčku nejslabší… Voní užasně o tom žádná, ale upřímně si nedovedu představit, aby s tím dítě malovalo, ať už po sobě, či po vaně.. Dcera za jedno koupaní vypotřebovala půlku balení .. obrázky – jednoduche obrysy se slévaly.
Takže na nějaké velké malování či řádění to za nás není. Ale třeba to je rukama :)

Koupelové bomby…
To je prostě bomba.. krásně šumí, voní.. Efekt je užasný.. dcera byla naprosto unešená.
A ještě když se na konci objevila kapsle s minihoubickou:-) no to bylo radosti a řevu :-)))

Moc moc děkujeme Funny Sassy za možnost vyzkoušení a rozhodně jsme našly produkty, ke kterým se budeme rády vracet. Využijeme i jako dárek.
Myslím, že balíček potěší každou malou princeznu nebo rošťáka:-)

Lida P.